sowie

Wydarzenia historyczne, historia, dawne dzieje Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Dyrektor muzeum Stanisław Zydlik na emeryturze
2009-01-26 15:04

Gorące pożegnanie odchodzącego na zasłużoną emeryturę dyrektora wałbrzyskiego muzeum, Stanisława Zydlika. Na benefis przybyli licznie przedstawiciele świata kultury, koledzy, przyjaciele i znajomi z autobusu linii A. Wielu błysnęło erudycją tudzież talentem artystycznym. Sylwetkę dyrektora szczególnie wnikliwie opisał, uzbrojony w lata obserwacji - syn Grzegorz. Wałbrzyskie muzeum ma już nowego dyrektora, a stanowisko objął Marek Stadnicki, dotychczasowy pracownik Działu Sztuki Muzeum w Wałbrzychu. Jednocześnie ze struktury muzeum wydzielono wraz z nowym rokiem, Oddział Przemysłu i Techniki oraz Oddziału Archeologii. Na bazie wyłączonych oddziałów powstała nowa instytucja kultury pn. Park Wielokulturowy - Stara Kopalnia. Do czasu wyłonienia w drodze konkursu dyrektora tej placówki, pełnienie obowiązków szefa Parku Wielokulturowego - Stara Kopalnia powierzone zostało Kazimierzowi Szewczykowi, dotychczasowemu kierownikowi Muzeum Przemysłu i Techniki w Wałbrzychu.


Źródło: (Szela) / 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: