sowie

Wydarzenia historyczne, historia, dawne dzieje Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Pożegnali Piotra
2016-02-22 08:35

W piątek 12 lutego o godzinie 14.00, w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Wyszyńskiego w Wałbrzychu, pożegnano asp. szt. Piotra Korulczyka.


Asp. szt. Piotr Kolrulczyk rozpoczął służbę w policji w listopadzie 1996 roku, jako funkcjonariusz III Komisariatu Policji w Wałbrzychu. W 2004 roku zasilił szeregi Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji. Był prawdziwym gliną. Służba w Policji nie była dla niego pracą, ale była jego pasją. Żył z wiarą w ludzi i sprawiedliwość. Był lubiany i szanowany przez koleżanki, kolegów. Ceniony przez przełożonych. Druga Jego pasją była piłka nożna. Grał w Górniku Wałbrzych, Koksochemii, Czarnych Wałbrzych oraz w Juwenturze. Stanowił podporę drużyny piłkarskiej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. - Wałbrzyska Policja wraz ze śmiercią asp. szt. Piotra Korulczyka poniosła niepowetowaną stratę. Będzie nam brakowało jego profesjonalizmu, zaangażowania w służbę, a jednocześnie otwarcia na problemy innych ludzi – mówią pracownicy KMP w Wałbrzychu.
 Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: