sowie

Wydarzenia historyczne, historia, dawne dzieje Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Bieg Tropem Wilczym w Głuszycy
2023-02-20 09:56

 W niedzielę 5 marca br. odbędzie się głuszycka edycja wydarzenia „Tropem wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Jest to impreza łącząca miłośników historii i aktywnego wypoczynku zarazem - a więc biegaczy, chodziarzy, spacerowiczów. To będzie już jedenasty raz w Polse!


Zawodnicy wystartują z placu przy Centrum Przesiadkowym (ul. Łukasiewicza) w Głuszycy o godz. 12. Meta 5,5-kilometrowego dystansu znajdować się będzie przy Agroturystyce „Gościniec” w Łomnicy.

 

Opłata startowa od uczestnika biegu wynosi 25 zł. W pakiecie startowym znajdzie się m.in. pamiątkowy medal i koszulka, a na mecie na zawodników czekać będzie ciepła herbata i poczęstunek. Opłata startowa obejmuje także zabezpieczenie medyczne oraz OC. Ilość pakietów startowych ograniczona! Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr tel. 503 102 817 lub w siedzibie Centrum Kultury-MBP w Głuszycy do końca lutego. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia dostępnym na stronie ckmbp-gluszyca.pl.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: