sowie

Wydarzenia historyczne, historia, dawne dzieje Wałbrzycha i okolic

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2008-01-16 14:28

Ostatni komentarz: JA BYM TYLKO CHCIAł ZWRóCIC UWAGE TAKIEJ MłODEWJ KELNERCE NIE WIEM JAK ONA SIE NAZYWA TAKA BLONDYNKOA. DZIEWCZYNO MNIEJ TROCHE POWAGI I GODNOSCI BO ZACHOWUJESZ SIE STRASZNIE I JESTES BARDZO NIE MILA W STOSUNU DO KLIJETOW. TYLE
dodany: 2009.05.11 18:26:44
przez: staly klijet
czytaj więcej
Głuszyca - przejazd zabytkowym pociągiem - 2 lipca
2023-06-23 12:32

Już 2 lipca w Głuszycy będzie można przejechać się zabytkowym pociągiem. To świetna atrakcja nie tylko dla miłośników kolei, ale i historii. Pociąg ruszy z historycznego dworca w Głuszycy. Nie może Was tam zabraknąć!


Nasza przygoda rozpocznie się i zakończy w Głuszycy. Trasa nr 286 z Głuszycy do Wałbrzycha to prawdziwa gratka dla miłośników architektury kolejowej. Przemkniemy przez piękne mosty, tunele i charakterystyczne perony, które są prawdziwymi klejnotami dla zachowujących się w historycznym stylu linii kolejowych. Podróż zabytkowym pociągiem 2 lipca br. to nie tylko okazja do zwiedzania urokliwych krajobrazów, ale także do podróżowania w czasie i doznania nostalgii za złotymi latami kolejnictwa. To wyjątkowe przeżycie dla wszystkich pasjonatów historii i miłośników podróży.

 

Nie przegap tej okazji! Zarezerwuj swoje miejsce w zabytkowym pociągu już dziś i przyłącz się do naszej niezwykłej podróży!

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: